Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Prangli saare suveteater "Latern" - Kelnase sadam, sadamakuur "Noor Kaardivägi", Prangli saar
P 13. august @ 16:30 - 17:30
Kelnase sadam, sadamakuur "Noor Kaardivägi", Prangli saar
Kelnase sadam, Kelnase küla
  • Jaga

Prangli saare suveteater "Latern"

Jaan Tätte näidend „Latern” räägib armastuse ootusest ning otsingust, lootusest isiklikule õnnele, inimlikest väärtustest ja hoiakutest. Kõik need inimesele üliolulised teemad on käsitletud mõnusa ja muheda huumoriga. Pranglile sobib näidendi olustik täiuslikult - jääb koguni mulje, nagu olekski see saare jaoks kirjutatud.
Lugu on tütarlapsest, kes elab väikesel saarel ning süütab õhtuti mere ääres laterna, lootuses leida tõeline armastus. Hoolimata isa abist otsingutel mööda rannikut ja ema tarkuseteradest tundub siiski, et armastus jääb tulemata. Ühel õhtul toob isa koju tünni, mille seest kostab kopsimist ... Sellest kopsimisest hargnevad edasised sündmused.

Etendused toimuvad Prangli sadamakuuris "Noor Kaardivägi" kuupäevadel: 16. juuli, 29. juuli, 30. juuli, 12. august ja 13. august. Laupäevased etendused algavad kell 14.00, pühapäevased kell 16.30.
Autor Jaan Tätte, lavastaja Eva Kalb
Piletihind: 15 eurot/ sooduspilet 13 eurot (õpilased, üliõpilased ja pensionärid)
Üksikpiletite müüki alustatakse veeburaris 2017.

Täpsem info teatrireisi kohta leiate järgnevalt aadressilt: http://pranglireisid.ee/EE/reisid/peo-ja-teatrireisid/1507-2907-ja-1208-teatrireis-latern

Info ja broneerimine: annika@pranglireisid.ee, tel. 53413109

15 eurot/ sooduspilet 13 eurot (õpilased, üliõpilased ja pensionärid)