Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Etendus „Kui seda metsa ees ei oleks“ - Saku Mõis & Saku Manor
T 18. juuli @ 19:00
Saku Mõis & Saku Manor
Juubelitammede tee 4, Saku
  • Jaga

Etendus „Kui seda metsa ees ei oleks“

Kukruse Polaarmõis ja Saku Mõis koostöös etenduv „Kui seda metsa ees ei oleks“ on inspireeritud Juri Nagibini, Henri Toyati ja Tšaikovski loomingust.
Pisut tsehhovlikus armastusloos leidub nii koomikat, suuri tundeid, inimlikke igatsusi kui ka traagilist valu. Ja muidugi – muusikat.
Mittesoovitav alla 14.aastastele. Kohtade arv on piiratud!
Lavastaja Eili Neuhaus
Kunstinik Irina Marjapuu
Dramaturg Urmas Lennuk
Osades Ülle Lichtfeldt, Eduard Salmistu, Madis Mäeorg, Margareth Villers

Paruness von Meck ootab parasjagu kirja suurelt heliloojalt Tšaikovskilt, kui tema mõisa saabub kaupmees Žgutov. Kaupmeest tahaks osta parunessi metsa, aga paruness ei saa ju ometi laskuda labasesse äritehingusse, kui kohe-kohe on saabumas kiri suurelt Tšaikovskilt endalt. Päevast saab õhtu, õhtust hommik ja hommikust nädal... Aga mida ei tule, on kiri.
Kaupmehe ja parunessi kohtumistesse sekkub parunessi poeg Volodja, kes muutub omamoodi sillaks Tšaikovski kirja ja metsamüügi vahel. Tragikoomikat lisab kõigi kolme tegelase suhetesse aga tõsiasi, et nii paruness, kui tema poeg on Tšaikovskist omal kombel sisse võetud, samal ajal kui kaupmehe muusikaalased teadmised piirduvad vaid balalaika eristamisega praepannist.

18