Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Kontsert "Me pole enam väikesed'' - Mustvee Kultuurikeskus
T 18. juuli @ 19:00 - 20:45
Mustvee Kultuurikeskus
Tartu tn 12, Mustvee
  • Jaga

Kontsert "Me pole enam väikesed''

18. juulil kell 19.00 Mustvee laululaval
Üle-eestilisel suvetuuril "ME POLE ENAM VÄIKESED"

Unustamatud ja igihaljad tähed estraadilt -
Heidy Tamme
Boris Lehtlaan
Ansambel MTJ
Juttu vestab Jüri Vlassov

Eelmisel aastal oma 35. sünnipäeva tähistanud legendaarne kontserdi- ja kolhoosibänd MTJ võtab kampa igihaljad ja igavesti nooruslikud Boris Lehtlaane ning Heidy Tamme ja teeb vanade aegade mälestuseks tuuri „Me pole enam väikesed“.
Kõlavad ainult hitid nagu "Ma tahaksin kodus olla", "Külateel", "Maria", "Lahkumissuudlus", "Õnne tipul", "Aeg annab kõik", "Mississippi", "Pühapäev", "Kodulaul", "Mis värvi on armastus", "Me pole enam väikesed" jpt.

Kontsertidel müügil Eesti Kullafondi kogumikud!

Heidy Tamme – eesti popmuusika Grand Old Lady, hinnatud laulja ja muusikapedagoog, kes tähistab 55. lavajuubelit.
Boris Lehtlaan – suure südame ja lahke naeratusega igihaljas popmuusika Grand Old Man, kes on kaverdanud suuremat enamust pop ja rock klassikast. Viimast korda vabaõhulavadel.

Jüri Vlassov – tiitli „Pärnu linna kõige toredam inimene“ omanik, Kuldsest Triost tuntuks saanud laulev näitleja ja viimane kauboi teatrist Endla.

Ansambel MTJ - on 1981. aastal Tartu EPT tiiva all pilliproove alustanud isetegevuslastest välja kasvanud ainult eestikeelset muusikat mängiv kontsertbänd. MTJi esialgne koosseis on aastatega tublisti muutunud, kuid pillimeeste tuumik tegutseb endiselt. 2016. aastal ilmus sarjas Eesti Kullafond bändi kolmik CD.

Ansambel MTJ koosseisus - Lembit Tähepõld, Villu Laiapea, Andres Joamets, Alar Salurand, Vello Tellissaar, Mati Kasemets ja Raivo Kull.

PILET eelmüügist 15 / 13 eur
PILET ürituse päeval 18 / 15 eur