Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Etendus "Kui seda metsa ees ei oleks" - Saku Mõis
T 18. juuli @ 19:00
Saku Mõis
Saku
  • Jaga

Etendus "Kui seda metsa ees ei oleks"

Näidend on inspireeritud Juri Nagibini, Henri Toyati ja Tšaikovski loomingust.

Lavastaja Eili Neuhaus
Kunstinik Irina Marjapuu
Dramaturg Urmas Lennuk
Osades Ülle Lichtfeldt, Eduard Salmistu, Madis Mäeorg, Margareth Villers

Paruness von Meck ootab parasjagu kirja suurelt heliloojalt Tšaikovskilt, kui tema mõisa saabub kaupmees Žgutov. Kaupmeest tahaks osta parunessi metsa, aga paruness ei saa ju ometi laskuda labasesse äritehingusse, kui kohe-kohe on saabumas kiri suurelt Tšaikovskilt endalt. Päevast saab õhtu, õhtust hommik ja hommikust nädal... Aga mida ei tule, on kiri.
Kaupmehe ja parunessi kohtumistesse sekkub parunessi poeg Volodja, kes muutub omamoodi sillaks Tšaikovski kirja ja metsamüügi vahel. Tragikoomikat lisab kõigi kolme tegelase suhetesse aga tõsiasi, et nii paruness, kui tema poeg on Tšaikovskist omal kombel sisse võetud, samal ajal kui kaupmehe muusikaalased teadmised piirduvad vaid balalaika eristamisega praepannist.
Pisut tsehhovlikus armastusloos leidub nii koomikat, suuri tundeid, inimlikke igatsusi kui ka traagilist valu. Ja muidugi – muusikat.

Etenduse kohtade arv on piiratud. Etendust ei soovita lastele alla 14.a.

Eripaketid etendusele

Pilet etendusele koos 2-käigulise õhtusöögiga 40.- /in (ainult eelmüügist! Vajalik eelnev laua-broneering; külaline võib valida oma vabal valikul menüüst 2 rooga – hinnas sisadub ka tass kohvi).

Pilet etendusele koos 2-käigulise õhtusöögiga ja majutusega mõisas koos hommikusöögiga 140.- (ainult eelmüügist! Vajalik eelnev laua-broneering; külaline võib valida oma vabal valikul menüüst 2 rooga – hinnas sisadub ka tass kohvi; garanteeritakse istekohad etendusele esiridades).

VIP pakett, hind 195.-, mis sisaldab majutust sviidis kahele, 2-käigulist õhtusööki – tervituseks vahuvein ja lisaks tass kohvi, parimaid istekohti etendusele).

Paketi ostmiseks võtke ühendust Saku mõisaga tel. 522 6068, info@sakumois.ee