Etendus "Maailma Ilusaim Tüdruk" - Võru Kultuurimaja Kannel/ Võru Culture Center Kannel
K 13. september @ 19:00
Võru Kultuurimaja Kannel/ Võru Culture Center Kannel
Liiva 13, Võru
K 20. sept. @ 19:00
Teoteater
Vana-Kalamaja 9A, Tallinn
N 21. sept. @ 19:00
Kultuuriklubi Tempel
Akadeemia 7, Pärnu
R 22. sept. @ 19:00
Nõmme Kultuurikeskus
Turu plats 2, Tallinn
K 27. sept. @ 19:00
Viljandi Lennukitehas
Hariduse 12A , Viljandi
N 28. sept. @ 19:00
Eesti Piimandusmuuseum
Hans Rebase tee 1, Imavere

Etendus "Maailma Ilusaim Tüdruk"

Siim Maateni ja Kaisa Rooveri kirjutatud ja lavastatud, tõestisündinud loole toetuva monolavastuse “Maailma Ilusaim Tüdruk” sügisesed etendused Eestimaa erinevais paigus. Seiklusliku uurimisretke võtab laval ette näitleja Siim Maaten.

“2011. aastal saatis Anne meile oma päevikud ja soovis, et me avalikustaksime tema loo. Päevikutest tuli päevavalgele, et tüdruk oli pidanud enda kaitsmiseks, 34. aasta jooksul elama 5 erinevat elu - iga elu uu nime ja identiteediga," tutvustavad materjali Roover ja Maaten. "Läbi päevikute, veinipudelite, seksitööstuse, psühholoog Alice Milleri teooriate, Eesti ja Euroopa lähiajaloo ning Siimu kehastatud tüdrukut kohanud tegelaste joonistub pilt armastusest, ilust ja ellujäämisest. Pilt Maailma Ilusaimast Tüdrukust."

Juhtlause 1996. aasta päevikust:

“Ta on ägedaim erutavaim armastatu, kes mul kunagi on olnud. Ta on uje ja tark, ega lase kellelgi end petta. Ta on kaunim kui pornograafi unistus. Ta võib olla suureline ja kapriisne ning samas andestav ja armastav. Ta on tõeline pühapäeva laps, magus kuninganna…”

Etendus sisaldab seksi, uimasteid ja vägivalda. Pere nooremad liikmed soovitame selle etenduse ajaks koju jätta, kui ei viitsi neile laval juhtuvat selgitada.

Etenduse pikkus 1h 40min

Piletid: 10/7 €

Piletite broneerimine onteater@gmail.com ja müügil kohapeal pool tundi enne etenduse algust. Piletid peagi ka piletilevis.

Suur tänu Bois MM ja Eesti Kultuurkapital.

Kontakt:
onteater@gmail.com