Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Etendus "Viimane võllamees" - Loodi kuivati
N 14. juuni @ 19:00
Loodi kuivati
Tapa-Loobu, Tapa
  • Jaga

Etendus "Viimane võllamees"

Suvelavastus Loodi kuivatis
Lavastaja Üllar Saaremäe
Kunstnik Teet Suur
Kostüümikunstnik Piret Mildeberg
Helilooja Siim Randla
Valguskujundaja Arne Maasi
Tõlkija Külli Seppa
Osades Raivo E. Tamm (külalisena), Indrek Apinis, Margus Grosnõi, Jaune Kimmel või Lisete Laisaar (külalisena), Madis Mäeorg, Tiina Mälberg, Eduard Salmistu, Toomas Suuman, Tarvo Sõmer, Tarmo Tagamets, Velvo Väli, Imre Õunapuu

Rakvere Teatri suvelavastus 2017.

Riigi peaaegu et kuulsaimast võllamehest Harryst on saanud baaripidaja. Igal õhtul koguneb kindel seltskond Harry semusid tema äärelinna pubisse, et klaasi taga päevasündmused läbi võtta. Ühel päeval siseneb kummaline võõras, kelle ümber hakkavad asjad kahtlast kuju võtma, ja minevikusaladused tõusevad taas päevakorda. Kes ta on ja mida otsib? Ja milline on tema seos kahe aasta eest vangikongis üles poodud mehega, kes viimase hingetõmbeni oma süütust kinnitas?

Martin McDonagh` nimi on Eesti teatripublikule tuttav. Üllar Saaremäe võtab oma lemmiku taas käsile, tuues publiku ette põneviku, kus vastamisi õud ja huumor.

„Viimane võllamees” („Hangman”) on McDonagh` müstilise ja vaimuka käekirjaga võidutsev tagasitulek pärast pikemat pausi: sügisel 2015 jõudis materjal esmakordselt lavale Londonis.

Esietendus 15. juunil 2017 Loodi kuivatis Tapa-Loobu ristis Tallinn-Narva maanteel.
Koordinaadid: 59°27'10.2"N 25°56'50.7"E (Google Maps: 59.452832, 25.947414).

Alla 12-aastastele me etendust ei soovita!
Etendust mängitakse vanas maakivist hoones. Soovitame riietuda soojalt, koha peal saab lisaks laenutada pleede. Katus võib läbi lasta, vihmase ilma korral soovitame riietuda vihmakindlalt.

Täispilet 20 €, sooduspilet 18 €.
Etenduse päeval pilet 20 €, soodustusi ei ole.