Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

U21 EM-valikmäng: Eesti - Island - Eesti jalgpall
T 14. november @ 18:00 - 20:00
Eesti jalgpall
A. Le Coq Arena; Asula 4c, Tallinn
  • Jaga

U21 EM-valikmäng: Eesti - Island

14. novembril saab A. Le Coq Arenal kaasa elada põnevale kohtumisele, kui Eesti U21 koondis võõrustab Islandi eakaaslaseid.

U21 koondise valiktsükkel pole alanud lihtsalt ning esimese viie mänguga on teenitud üks punkt. Island, kelle A-koondis kindlustas hiljuti koha MM-finaalturniiril, on kolme matšiga meie grupis kirja saanud neli punkti.

Eesti U21 koondise ridades võib platsil näha ka mitmeid A-koondise kogemusega mängijaid – viimatises U21 valikmängus olid noortekoondise täpsed ka A-koondises võrku sahistanud Rauno Sappinen ja Frank Liivak.
Lisaks võib näha Premium liiga tippklubides tähtsaid rolle mängivaid mehi nagu Mark Oliver Roosnupp, Kaspar Mutso (FC Levadia), Martin Miller, Mihkel Ainsalu, German Šlein (FC Flora) ning Matvei Igonen (FCI Tallinn).

Sooduspilet kehtib: 1998.-2009. aastal ja 1954. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). Tasuta: 2010. aastal ja hiljem sündinud, juhul kui istuvad piletiga saatja süles (kui on soov eraldi istekohaks, siis tuleb osta sooduspilet). Lisaks pääsevad tasuta mängule Jalgpallihaigla liikmeskaardi või LHV jalgpallikaardi ettenäitamisel.

Sissepääs avatakse tund enne kohtumise algust. Avavile kõlab kell 18.00. Pääsmed tulevad eelmüüki Piletilevisse.