Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Kaia Kanepi elulooraamatu esitlus - Rahva Raamat
T 14. november @ 17:30 - 18:30
Rahva Raamat
Turu 2, Tartu
  • Jaga

Kaia Kanepi elulooraamatu esitlus

Teisipäeval, 14. novembril kell 17.30 toimub Tasku Rahva Raamatus Kalle Muuli ja Helen Sule uue raamatu ​"Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel" esitlus. Tutvu raamatuga: http://bit.ly/RR_ReketigaTydruk.

„Sellest mängust saab alguse ränk haigus, mis vaevab mind pikki aastaid ja vajutab pitseri kogu mu karjäärile. Sellest mängust saab alguse ka mu rännak Jumala juurde, kelle poole ma lõpuks abipalvetes pöördun. Selle mänguga lõpeb minu lapsepõlv." Nii kirjeldab Eesti kõigi aegade edukaim tennisist Kaia Kanepi oma elulooraamatus üht oma karjääri pöördepunkti, mis muutis kogu ta elu.

Meie kauaaegne esitennisist jutustab elulooraamatus esmakordselt raskest haigusest, mis teda aastaid vaevas, kuid millest ta pole seni tihanud rääkida mitte kellelegi, isegi mitte oma kõige lähedasematele inimestele, sest pidas seda nii piinlikuks.

Sama ausalt ja avameelselt räägib Kaia Kanepi raamatus ka oma keerulistest isiklikest suhetest treeneritega ja dramaatilistest treenerite vahetustest.

Raamatus on kasutatud Kaia Kanepi päevikuid aastatest 1995-2012. Raamatu lõpus on eraldi statistikaosa põhjaliku ülevaatega kõikidest Kaia Kanepi võistlusmängudest.

Esitluse päeval on raamat 10% soodsama hinnaga.

Kohtumiseni Rahva Raamatus!