Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Reiki II astme kursus - Juugakoda
L 13. jaanuar @ 11:00 - 14. jaanuar @ 18:00
Juugakoda
Saekoja 36a, Tartu
  • Jaga

Reiki II astme kursus

Usui Reiki on algallikapõhine loomuliku tervendamise meetod. Õpetus on jagatud kolme astmesse. Õiguse tulla II astme koolitusele tagab I astme läbimine Usui Reiki I astme kursusel.
Usui Reiki II astme kursus jagatuna kahele päevale, kokku 13,5 h ehk 18 ak tundi: L, 13.01 kell 11-17 ja P, 14.01 kell 10.30-18.

Kursus koosneb neljast osast:

Reiki II baasteadmised ja kasutamise valdkonnad

Kolm sümbolit ja mantrat, kaugtervendamine

II astmele häälestamine – üks II astme pühitsus koos sümbolite energiavälja joonistamisega

Energiaharjutused, tšakrahingamine, rakuaktivatsioonitehnika, distantsreiki praktika, pendlitehnika, kristallmaatriksid, psühhokirurgia, energiakeskuste tasakaalustamine.

Selle kursuse eelised:

kursus on intensiivne, mahukas ja põhjalik
kursus annab reiki põhisümbolite kasutamiseks ja kaugreiki saatmiseks kindluse ja kogemused
kuna õpetaja pole ainult reikimeister, vaid ka terapeut, toimib kursus mitmes mõttes teraapiana ja eneseusu tõstjana.

Mida annab II astme kursus?
Reiki praktiseerimiseks ja turvatunde/sisemiserahu tagamiseks lisandub kolm sümbolit
Kolme sümboli abil saab lihtsamini oma mõtlemist ja emotsioone muuta ning tahet suunata soovitud tegevusele
Iga päevaga taanduvad liigselt elujõudu raiskavad mõttemustrid
Kujustamise ja visualiseerimise tehnikad
Taotluse esitamine koos teadvuse seisundi muutmisega
Peenenergeetilise tunnetuse arenemine
Loovuse avardumine ja reaalsuse muutumine
Tervendamine distantsilt
Saab parendada oma minevikku ja tulevikku
Võimalus rakendada oma võimeid ja oskusi tööturul

Kursus sisaldab:
II astme abimaterjal kaustas
Kaugreiki ja teiste tehnikate praktiseerimine kohapeal
II astme tunnistus

Kes on õpetaja?
Reet Karro on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja Reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Lisaks terapeudikoolitusele rakendab ta oma kooliõpetaja töös lihvitud materjali kokkuvõtlikult ja ilmekalt edasiandmise oskust, inglise filoloogi ja tõlkija töös omandatud sõnaosavust ning kaasasündinud andeid nüüdses terapeuditöös, individuaalklientide väestamisel, teraapilise õhkkonna ja grupienergia loomisel. Tema kaugreiki seanssidel on osalenud inimesi Eestist Ukraina ja USAni, individuaalklientidest suurte gruppideni. Teil on hea võimalus seda temalt õppida.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Vanja Tvan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Kursuse toimumiskoht: Juugakoja ruumid Saekoja 36a III korrusel.

Hind:
110 €, kui maksta 35€ tagastamatu ettemaksu või kogu tasu hiljemalt 10. jaanuaril
120 €, kui maksta 11. jaanuarist alates

Kõik, kes maksavad kursuse eest 120€, saavad koos tunnistusega Tartu JK Energiakooli 10 € kinkekaardi, mida võib kasutada enda järgmiste koolituste eest tasumiseks või kinkida sõbrale ja anda ka temale idee tulla meie kursustele.

Kellele see hind olulisel põhjusel üle jõu käib võib esitada meile stipendiumitaotluse http://energiakool.juugakoda.ee/tule-koolitusele/reikiope/tartu-jk-energiakooli-stipendiumivoimalused/. Stipendiumi ei maksta välja rahas, vaid see vähendab kursuse hinda 10-30 %. Kellel aga oleks soov vähekindlustatud õppijaid aidata, võib esitada meile stipendiumide rahastamise sooviavalduse.

Tasumiseks saab arve eraldi viitenumbriga.

Kordajad: Reet Karro õpilastele kogu kursus 40 €, üks päev 20 € ja pool päeva 10 €. Teiste õpetajate õpilastest kordajatele kogu kursus 90 €, üks päev 50 € ja pool päeva 25 €.

Kaasa vahetusjalatsid, kirjutusvahend, joonistusplokk, rasvakriidid, kirjutuspaberit, pühapäeval ka 30-40 cm mängukaru või pehme nukk, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

Registreerimisvorm avaneb siin: https://goo.gl/forms/yWe4wZRoNoarCWmi1

Info: Reet Karro reet@juugakoda.ee tel 56 49 27 69

Kui koolitus mingil põhjusel ära jääb, tagastatakse korraldaja poolt koolitustasu 100%.

Mitteosalemisest teatamisel kuni kaks nädalat enne kursuse algust tagastame 100% tagastamatut käsiraha ületavast tasutud summast; kui teatatakse kuni 7 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.