Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Etendus "Kuu aega maal" - Sagadi Manor
K 13. juuni @ 20:00
Sagadi Manor
Sagadi Mõis, Vihula vald
  • Jaga

Etendus "Kuu aega maal"

Suvelavastus
Kuu aega maal
Ivan Turgenev
12+

Etenduse algus kell 20.00

Romantiline melodraama kaunis Sagadi mõisapargis

Lavastaja Filipp Loss

Etendust mängitakse sünkroontõlkega eesti ja inglise keelde.

Vene kirjandusklassiku Ivan Turgenevi melodraama sobib parimal viisil just suvisesse mõisaparki. Loo keskmes on noor mõisaproua Natalja Petrovna (Ksenja Agarkova), kes eneselegi ootamatult hakkab igatsema midagi uut ja erilist. Midagi romantilist, mille järele tekib igatsus just suvel. Sellest erilisest tundest jääb puudu tema idüllilähedases rahulikus elus koos mõisaomanikust väärika abikaasaga (Aleksandr Ivaškevitš) ning lähedase sõbraga (Dmitri Kosjakov), kes on aastaid tema kõrval abivalmit toeks olnud.

Intriigi keskmesse satub noor tudeng Aleksei Beljajev ( Karl-Robert Saaremäe), kes ise ei ole ootamatust romantilisest olukorrast üldse huvitatud ning kes on sunnitud ümber mõtestama oma moraalsed tõekspidamised, vaated elule ja suhtumise naistesse… Noort Verakest mängib algaja näitlejanna Jekaterina Burdjugova.

Romantilises Sagadi mõisapargis toimuv etendus pakub ainukordset võimalust nautida klassikat oma ajaloolises atmosfääris. Kõigile teatrikülastajatele on avatud imetlemiseks Sagadi mõisa härrastemaja oma ajastutruu mööbli ja interjööriga. Rikkaliku menüüga välikohvikute allee kutsub nautima nii etendusele ajastuomaseid sööke-jooke kui tänapäevaseid hõrgutisi.

Lisaks pakub Sagadi mõis romantilist teatripaketti kahele hinnaga 140.- eurot. Pakett sisaldab ööbimist Sagadi mõisa hotellis koos rikkaliku hommikusöögiga, etenduse eelset 3-käigulist õhtusööki restoranis ning teatripiletit

Etendusele on keelatud võtta kaasa koeri ja teisi koduloomi. Soovitame riietuda soojalt, arvestades, et lavastust mängitakse vabas õhus.

Hinnad:
– pileti täishind- 22 eurot
– sooduspileti hind ( pensionärid, lapsed, tudengid, puuetega inimesed)-16 eurot
– pileti hind koos bussipiletiga (teater-Sagadi mõis-teater) – 35 eurot
– sooduspileti hind koos bussipiletiga (teater-Sagadi mõis-teater)- 29 eurot
NB! Buss väljub Vene Teatri eest kell 18.00 ja Sagadi mõisa juurest kell 22.30.Tagasiteel on peatus ka Lasnamäel Laagna teel.
– VIP pilet (koht VIP sektoris + auto VIP parkimine + kingitus teatrilt + Sagadi tervituspakett) – 59 eurot
Autoga teatrisse tulijad saavad Tallinnast Sagadisse sõita Tallinn-Narva maanteed mööda ( Sagadi küla, Haljala vald, Lääne-Viru maakond).

Lisaks pakub Sagadi mõis romantilist teatripaketti kahele hinnaga 140.- eurot.
Pakett sisaldab ööbimist Sagadi mõisa hotellis koos rikkaliku hommikusöögiga, etenduse eelset 3-käigulist õhtusööki restoranis ning teatripiletit

Etendust mängitakse sünkroontõlkega eesti ja inglise keelde.

Etendusele on keelatud võtta kaasa koeri ja teisi koduloomi. Soovitame riietuda soojalt, arvestades, et lavastust mängitakse vabas õhus.