Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

LIVE: E-Type & 2 Quick Start - Pärnu Vallikäär
R 13. juuli @ 19:00 - 00:30
Pärnu Vallikäär
Õhtu tn 1A, Pärnu
  • Jaga

LIVE: E-Type & 2 Quick Start

E-TYPE NING 2 QUICK START PÄRNU VALLIKÄÄRUS

Reede õhtul, 13. juulil astub Pärnu Vallikäärus lavale Skandinaavia ning rootslaste legendaarne 90ndate ansambel E-Type!

Eeloleval suvel, 13. juuli suveõhtul on Pärnu Vallkäärus oodata meeleolukat hitisadu! Lava vallutab Martin Ericsson ja ansambel E-Type, kes on Eestis käinud mitmeid kordi ja esineb algaval suvel Pärnus, suvepealinnas!
Mis siin salata, ansambel pole pikalt kodumaa meelelahutusasutustes esinenud täies koosseisus ning seda enam on põhjust liituda Pärnuga ning nautida suvepuhkust ja head kontserti.

Peoõhtu avab kümnete tuhandete eestlaste lemmik ja peagi 30ndat juubelit tähistav vaieldamatu „lipulaev“ Eesti muusikamaastikul – Pearu Paulus ning 2 Quick Start.

Vallikääru kontsertalale avatakse sissepääs kell 19.00
E-Type alustab 23.00
Vägesid juhatab ning muusikalised vahepalad valib Dj.Mike Sun

Kui aastal 1993 ilmus Rootsi muusikaprodutsendi Max Martin'i toodetud singel "Set the World on Fire", algas ansambli E-Type tähelend, mis on jätnud ajalooürikutesse olulise jälje. Järgmised pikad aastad tõid ansamblile kuulsust ja edu, mis pole isegi täna keskea generatsiooni seas raugenud. Üks aga on kindel – kõiki lemmiklaule teatakse peast, kui need peaks kuskil kõlamisruumi saama ja toob esile ilmselgelt erinevaid meenutusi ning emotsioone. Kõige mängitumatest singlitest võib julgelt üles loetleda „This Is The Way“, „Free Like A Flying Demon“, „Calling Your Name“, „Angels Crying“, „ Life“, „I Just Wanna Be With You“, „Russian Lullaby“.

Kohtume Pärnus reede õhtul, 13.juulil.

Piletid tulevad müügile 27.märtsil Piletilevi müügipunktides üle Eesti!