Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Maksa Detoks - praktiline koolitus - Viimsi Huvikeskus
N 11. oktoober @ 18:30 - 20:00
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Jaga

Maksa Detoks - praktiline koolitus

Kas mäletad filmi “Söö, palveta, armasta”, peaosas Julia Robertsiga? Ning sealset Bali tervendajat Ketuti, kes õpetas Juliat/ Elizabethi naeratama oma näo, hinge ja maksaga? Kes on Balil käinud, need teavad, et mõnda aega seal viibides hakkavad ka kõige tõsisemad põhjamaalased imelisi naeratusi jagama, aga mida tähendab maksaga naeratamine?

Enamik meist teab, et meie maks vastutab toksiinide kehast väljaviimise eest. Samas see kogus toksiine, viiruseid ja baktereid, millega me tänapäevase elustiili ja toitumise juures kokku puutume, paneb meie maksale tohutu koormuse ning nii polegi midagi imestada, et maks ei pea vastu ning tekivad erinevad probleemid ja seda üha varasemas eas. Sageli on need maksaga otseselt mitteseostatavad ning see võib soodustada probleemi süvenemist. Küll aga mõjutavad maksa tervis ja funktsioneerimine väga tugevalt üleüldist tervist ja meeleolu, meie välimust, enesetunnet ja ka kaalunumbrit. Näiteks kui Sul esineb probleeme kilpnäärme või neerupealistega, siis võivad need viidata hoopis maksa tervisliku seisundile. Maksale tasuks mõelda ka erinevate soolestiku ja naha seisundite, nagu näiteks Crohni tõve, akne, ekseemide ja psoriaasi korral, aga ka kroonilise väsimuse, probleemse kaalunumbri /nii ala-kui ülekaalu/, hajevil oleku ja väga paljude muude kaebuste korral.

Foodini kutsubki Sind osalema ühes ülimalt praktilises õpitoas, mis keskendub just maksa tervisele ja sellega kaasnevatele terviseseisunditele ning sellega seotud uusimale infole. Lisaks kehalisele poolele käsitleme ka emotsioone ning seda, mis mõju need maksale avaldada võivad.

Selles praktilises õpitoas saad teada:
* millised on maksa ja sapi roll meie organismis?
* millised seisundid viitavad maksaprobleemidele ning mida sellisel juhul teha?
* kas ja milliseid analüüse teha?
* glükoosist ja veresuhkru rollist maksa ja üleüldise tervise mõjutamisel
* kuidas maksa toetada ja tervendada?
* parimad praktikad selleks
* mis on maksa seisukohalt kõige halvemad valikud?
* kas maksa olukorda saab parandada ja kui jah, siis kuidas?
* igapäevased nipid ja soovitused Sinu maksa tervise heaks
* analüüsime nii Foodini, meie klientide kui ka Meditsiinimeediumi soovitusi ja kogemusi
* valmistame maksa tervist toetavad smuutid

Võtame koolitusele kaasa mitmeid häid taimseid vahendeid, mis toetavad maksa tervist parimal võimalikul viisil. Seega soovitame kaasa võtta ka sularaha, et oma varusid hea ja kvaliteetse kraamiga täiendada ning kasvõi kohe muutustega alustada

Osaluspanus 15 eur osaleja,al 08.10.18 eur osaleja vabade kohtade olemasolul

Pileti ostmiseks kliki lingil https://e-pood.foodini.ee/pood/maksadetox/ või kirjuta meile kadri@foodini.ee