Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Filmiõhtu Murastes: Lotte ja kadunud lohed - Muraste koolimaja (aatrium) Lee tee 9, Muraste
R 11. jaanuar @ 18:30
Muraste koolimaja (aatrium) Lee tee 9, Muraste
  • Jaga

Filmiõhtu Murastes: Lotte ja kadunud lohed

Populaarne koeratüdruk Lotte, kes vallutas esmakordselt vaatajate südamed selle sajandi alguses, on kinolinalt piisavalt kaua eemal olnud, et suurte ja väikeste vaatajate ootused maksimumini kruvida," sõnas Eesti Joonisfilmi produtsent Kalev Tamm. "Uus seiklus peaks pakkuma ühtviisi rõõmu nii endistele fännidele, kui võitma juurde ka terve uue põlvkonna uusi austajaid. Usume, et meie film saab sellega kenasti hakkama."

EV100 filmiprogrammi ainus animafilm "Lotte ja kadunud lohed" esilinastub Eestis ja Lätis 4. jaanuaril 2019. Laiema rahvusvahelise kinopublikuni jõuab film 2019. aasta jooksul.

"Juubeliaasta tähistamise keskmes on lapsed ja noored. Mis saaks veel suurem kingitus neile olla, kui taaskohtumine armastatud sõpradega Leiutajatekülast," ütles Riigikantselei EV100 programmi juht Maarja-Liisa Soe.

Kogupere seiklusfilmis "Lotte ja kadunud lohed" saab koeratüdruk endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel. Võistluse peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata.

Treiler vaatamiseks siin: https://www.youtube.com/watch?v=rngzhSGcf7A

Pilet: 5.- /3.50

Stsenaariumi autorid Janno Põldma
Heiki Ernits
Andrus Kivirähk
Režissöörid Janno Põldma
Heiki Ernits
Kunstnik Heiki Ernits
Foonikunstnikud Laima Puntule
Katri Haarde
Helilooja Sven Grünberg
Laulud Sven Grünberg
Renārs Kaupers
Heli Horret Kuus
Peaosatäitjad Evelin Võigemast
Helmi Tulev
Mait Malmsten
Elina Reinold
Sepo Seeman
Montaaž Janno Põldma
Produtsent Kalev Tamm
Kaasprodutsent Vilnis Kalnaellis

Tavapilet 5.-, sooduspilet 3.50