Komöödia, krimi, draama "Nugade peal" (Knives Out) - Kose Kultuurikeskus
N 5. detsember @ 19:45
Kose Kultuurikeskus
Hariduse 2, Kose vald
  • Jaga

Komöödia, krimi, draama "Nugade peal" (Knives Out)

Filmi info
Kinodes alates: 29.11.2019

Filmi pikkus: 2h 10min

Levitaja: ACME FILM OÜ

Lavastaja: Rian Johnson

Osatäitjad: Ana de Armas, Chris Evans, Daniel Craig, Michael Shannon, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Katherine Langford, Lakeith Stanfield, Christopher Plummer, Don Johnson, Jaeden Martell

Tutvustus
Tunnustatud stsenarist ja lavastaja Rian Johnson (“Brick”, "Looper", “Star Wars: The Last Jedi”) avaldab austust krimiromaanide kuningannale Agatha Christiele filmiga “Nugade peal”, mis on lõbus tänapäevane mõrvamüsteerium, kus igaüks on kahtlusalune.

Kui populaarne krimikirjanik Harlan Thrombey (Christopher Plummer) leitakse pärast ta 85. sünnipäeva oma kodust surnuna, kutsutakse juhtunut uurima uudishimulik ja võluv detektiiv Benoit Blanc (Daniel Craig). Blanc puutub Harlani enneaegse surma tagamaid selgitades kokku Harlani ebatavalise perekonnaga ja pühendunud alluvatega ning peab valede ja pettuste võrgu lahti harutama.

Filmis mängivad Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford ja Jaeden Martell. “Nugade peal” on nutikas ja stiilne mõrvamüsteerium, kus tõde selgub alles päris lõpus.

Pilet 5/4€