Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Türi linnas elavate eraisikute vee- ja kanalisatsioonitaristu rajamise toetusmeetme infopäev - Türi vallavalitsus
T 18. veebruar @ 11:00
Türi vallavalitsus
Kohtu 2, Türi
  • Jaga

Türi linnas elavate eraisikute vee- ja kanalisatsioonitaristu rajamise toetusmeetme infopäev

Türi Vallavalitsus korraldab koos Keskkonnainvesteeringute Keskusega (KIK) teisipäeval 18. veebruaril 2020 algusega kell 11 infopäeva, mille raames tutvustatakse eraisikute vee- ja kanalisatsioonitaristu rajamise toetusmeedet. Infopäev toimub Türi Vallavalitsuses aadressil Kohtu tn 2 Türi linn 3. korruse saalis, üritusele ei ole vaja eraldi registreeruda.

Infopäeval osalevad KIK-i projektikoordinaatorid, kes selgitavad eraisikute toetusmeetme tingimusi, vastavad osalejate küsimustele ning võtavad vastu paberkandjal taotlusi. Juhul, kui soovitakse kohe ka taotlusi KIK-le esitada, tuleks kaasa võtta eelnevalt vee-ettevõtjale esitatud liitumisavaldus (OÜ Türi Vesi) ja vee-ettevõtja poolt väljastatud tehnilised tingimused (koopiad).
Toetust antakse elamu ühendamiseks ühisveevärgi ja/või -kanalisatsiooniga ning elamu kogumismahuti rajamiseks või ümberehitamiseks, kelle majapidamine asub üle 2000 ie reoveekogumisalas. Kas majapidamine asub reoveekogumisalal, saab täpsemalt üle kontrollida KIKi kodulehel (https://kik.ee/et/toetatav-tegevus/eraisikute-vee-ja-kanalisatsioonitaristu-rajamine).

Türi vallas on võimalik taotleda toetust suuremas osas Türi linna territooriumil ning selle lähiümbruses (osaliselt ka Särevere alevikus, Lokuta külas ja Türi-Alliku külas). Kogumismahutitele jagatakse toetust eelpool nimetatud piirkonnas, kus puudub ühiskanalisatsioon ning kus on teada, et seda lähima viie aasta jooksul ei rajata. Ühisveevärgi ja/või kanalisatsiooni ühendamist toetakse juhul, kui selleks on võimalus olemas, aga mingil põhjusel ei ole liitutud.

Türi linnas on vee-ettevõtja OÜ Türi Vesi. Soovitame eelnevalt liitumissooviga pöörduda vee- ettevõtja poole, kes väljastab toetuse saamiseks vajalikud dokumendid. Liitumistaotlust saab vormistada vee-ettevõtja veebilehel (http://www.tyrivesi.ee/kasulik-info-1/kuidas-liituda) või paberkandjal OÜ Türi Vesi ruumides aadressil Tehnika 7, Türi linn tööpäevadel 8.30-16.30, lõuna 12.00-13.00, lisainformatsioon tööajal telefonil 384 7295.

Kontaktid:
Keskkonnainvesteeringute Keskus
Kadri Haamer
tel 6 274 183, kadri.haamer@kik.ee
Türi Vallavalitsus

Urmas Kupp
tel 509 1415
OÜ Türi Vesi
Jan Raudsepp
tel 384 7295