Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

jääb ära! Lagrits ja sidrunid (uus tsirkus) - Piip ja Tuut Mängumaja
L 23. mai @ 12:00
Piip ja Tuut Mängumaja
Toom-Kooli 13
  • Jaga

jääb ära! Lagrits ja sidrunid (uus tsirkus)

Akrobaatiline koguperelavastus Eesti-Soome duo Homeles Moreles esituses.
Elu on täis väikseid hetki - muresid, rõõme, nalju, pettumusi, pisaraid, naeratusi ja nii palju muud, mida me sõnades tabade ei suuda. Lavastus saadab ühte paari läbi nende ühenduste ja segaduste hetkede. Sest isegi pärast haput sidruniampsu või mõru lagritsat on suhu jääv maitse oh, kui magus...
"Lagrits ja sidrunid" on etendus lastele ja lapsemeelsetele, võludes vaatajaid mängulise narrimisega ja meenutades vaatajatele, kui lihtsad me tegelikult oleme.
Kestus 40 min. Etenduse lõpus on võimalik ka publikul tsirkusetrikke õppida.

Autorid/laval: Grete Gross ja Juha-Matti Eskelinen (Soome)
Muusika: Karlis Auzans (Läti)
Koreograafia konsultant: Agnese Vanaga (Läti)
Kaasproduktsioon: Rigas Cirks (Läti)

Duo Homeles Moreles sai alguse 2015 aasta mais, mil Grete ja Juhis lõpetasid Lahti Tsirkusekooli Soomes. Selle aja jooksul Soomes sai Gretel harjumuseks lae all lennata ja Juhisel kõrgete mastide otsa ronida. Üks hetk nad aga mõistsid, et nende keerukate vahenditega ringi reisimine on üsnagi tüütu tegevus, seetõttu, mida enam nad selle etendusega tegelesid, seda vähemaks rekvisiite jäi. Aegamisi asendusid pilvekiik ja hiina mast hoopis väikse kohvri ning ukulelega, mis koos artistide akrobaatiliste, muusikaliste ja muude mänguliste oskustega on täiesti piisavad, et kõik jutud räägitud saaks.

10-35 €