Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Bumble Summer School  - Viimsi Huvikeskus
E 3. august @ 10:00 - 16:00
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Jaga

Bumble Summer School

NB! KOHAD TÄIS!

Kas Sulle meeldiks mängida lõbusaid ingliskeelseid mänge, osaleda huvitavates ingliskeelsetes projektides, panna proovile oma oskused, saada uusi sõpru ning minna koos toredale väljasõidule? Kui jah, siis kutsume sind osalema Bumble Summer School'i!
Bumble Summer School on intensiivkursus, kus käsitleme Bumble Erahuvikooli õppekava “Inglise keel ja kultuur lastele” huvitavamaid teemasid.
Iga päev toimuvad põnevad õppetunnid ja erinevad projektid. Õpime erinevaid õppeteemasid inglise keeles – kunsti, loodust, matemaatikat ja teadust – kõike mis võiks huvi pakkuda, ainult inglise keeles. Laps omandab sellega nii uusi üldteadmisi, kultuuri kui ka keelt. Meie motoks on: kasutame keeli, et õppida; õpime, et kasutada keeli. Lapsed, kes ei ole varem inglise keelega kokku puutunud, õpivad uusi teadmisi ning ka lapsed, kellel on suhtlemiseks piisav keeletase omandatud, saavad läbi oma oskused proovile panna ja neid täiendada.
Iga päev on soe lõunasöök, millele järgnevad päeval õpitud keelt kinnistavad lõbusad mängud ja tegevused. Laagri viimasel päeval teeme väljasõidu, et koos rakendada õpitud teadmisi ja peame pikniku.
Ootame suvekooli osalema lapsi vanuses 6-9 aastat. Laagrisse tulevalt lapselt ootame sõbralikku meelt, tahtmist koos teistega õppida ja mängida ning huvi inglise keele vastu.

Augustikuu Suvekool toimub 3.-7.08.2020, õppepäevad iga peäv kell 10-16
Õppelaagri tasu 135€/nädal (tulumaksutagastusega, sisaldab kõiki materjale, väljasõitu, sööke ja tegevusi)

Registreerimine aadressil: https://www.bumble.ee/page/registreerumine-suvekooli või gerda@bumble.ee