Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Muusikapäeva kontsert: Helin-Mari Duo, Kelli Uustani Duo, Rudanovski & Kill - Viimsi Huvikeskus
N 1. oktoober @ 13:00 - 14:00
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Jaga

Muusikapäeva kontsert: Helin-Mari Duo, Kelli Uustani Duo, Rudanovski & Kill

Helin-Mari Duo, Kelli Uustani Duo ja Rudanovski & Kill astuvad Muusikapäeval 1. oktoobril üles Viimsi Huvikeskuses.
Sissepääs tasuta

Helin-Mari Arder on eesti publikule saanud tuttavaks oma päikeseliste lauludega. Ta esitab võluvalt prantsuse šansoone, brasiilia bossanovasid, vaimulikke rahvalaule, jazziklassikat, eesti heliloomingut ja enda kirjutatud laule. Ta oskab esile tuua just antud stiilile omased nüansid, kuid samas jääb ta alati iseendaks, unistavaks romantikuks. Helin-Mari on loonud ka mitmeid lastelaule. Temalt on ilmunud kümmekond sooloplaati.

Kelli Uustani on omapärase ja sooja hääletämbriga laulja ja laulukirjutaja, kelle muusika kõigub jazzi ja popi vahepealsel alal. Kirjutades ja tõlkides ise palju tekste, on tema jaoks oluline ka sõna ja selle edasi andmine. Oma duoga esitabki ta peamiselt enda loomingut.

Rudanovski & Kill. Kristjan kutsus Jaanise kohvile ettepanekuga koos mängima hakata. Nii nagu pärast esimest kohvitassi tuleb teine, viis esimene esinemine teiseni. Koos mängiti blues’i ja jazzistandardeid, kuni ühel suvisel päeval Rüütli tänaval paluti poistel juhuslikult esitada Django Reinhardti „Minor Swingi“. Sellest hetkest alates on Reinhardtist saanud Rudanovski & Killi alustala. Rudanovski & Kill pole lihtsalt improvisatsioonibänd, üha enam muutuvad lood komponeeritud tervikuteks, kus ühtki fraasi ei jäeta juhuse hooleks.

MUUSIKAPÄEVAST
Meid igapäevaselt ümbritsevate helide sekka pole raske sihitult eksida. Niisama lihtne on neid võtta enesestmõistetavalt, märkamata rikkust, mida kõlade maailmal tegelikult on pakkuda. 1. oktoober on rahvusvaheline muusikapäev. Ellu kutsutud selleks, et märgata, kuulata ja väärtustada. Muusika roll me igapäevaelus on märkimisväärne. Kas oled seda tähele pannud?
Muusikapäeval teeme muusikale kummarduse. Kutsume sind kaasa!