Stressi leevendav lilleseadekursus: dekoratsioon - Muraste koolimaja
K 20. jaanuar @ 17:30
Muraste koolimaja
  • Meelespea
  • Jaga

Stressi leevendav lilleseadekursus: dekoratsioon

On teaduslikud uuringud ja faktid selle kohta, et floristika - taime/lilleseade – omab märgatavat psühhoteraapilist mõju tegeleja psüühikale. Selles protsessis psüühika rahuneb, keskendumisvõime paraneb, hingamine ja vererõhk korrastuvad, ärevus taandub. Kokkupuude rohelise maailma, ilu ja värvidega on lõõgastav, ja eriti siis, kui me ise midagi loome ja õpime, nii et tunni lõpuks on midagi reaalselt ka laual.
Meie kohtumised lõpevad õdusalt teetassi taga väikese kokkuvõtte ja tööde ülevaatusega ning ka muu aktuaalse aruteluga. Need on meil inspireerivad ja meeleolukad .
Nii et kui Sa vajad aegajalt oma ellu väikest loomingulist puhkepausi ja soovid ka praktilisi oskusi juurde õppida, siis liitu meie sõbraliku ja inspireeriva kursusega.
23. sept – SÜGISKORV (VAAGEN) marjade, lillede, okste, viljadega.
18.nov – TALVINE SEADE jalaga alusele
20.jaan - DEKORATSIOON (kingitusele, pudelile, karbile, kotile)
3.märts - AMPULLISEADE kapale.
21.aprill – KEVADINE PESAKIMP
Kursuse hind on esmastele osalejatele 125 eur, jätkajatele 110 eur. Hind sisaldab peale õpetuse teemakohaseid tehnilisi vahendeid, vajalikke tööriistu ja väikese teeringi. Püüame väheste poelillede kõrval eelistada looduslikku materjali.
Tunnid toimuvad kolmapäevit 17.30 – 20.30 (3 täistundi) Muraste koolimajas. Soovi korral saab infot tel 55602831 ja kerstiaave@gmail.com
Registreeruda saab 15.septembriks meili teel kerstiaave@gmail.com teema KURSUS.
Lilleseade õpetaja Kersti Aave