Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Kes on Punamütsike? - Viimsi Huvikeskus
R 24. september @ 18:00 - 18:40
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Jaga

Kes on Punamütsike?

Charles Perrault ja vendade Grimmide muinasjuttude ainetel.
Loomulikult me teame kõik seda lugu väikesest punase mütsiga tüdrukust, kes kohtus teel vanaema juurde mitte just kõige humaansemaid plaane pidava hundiga. Niisiis, Punamütsike, kas Charles Perrault moodi, vendade Grimmide kirjutatud kujul või mingem hoopis 12. sajandi tagusesse Kesk-Euroopasse, mis arvatakse Punamütsikese loo sünnipaigaks olevat. Vahele ei saa jätta ka Hiinat, kus see lugu sadu aastaid omal kujul inimesi köitnud on. Erinevad variatsioonid tuntud loost, mida ka paljud 19. ja 20. sajandi klassikud omal moel analüüsida proovinud.
Ka meie võtame selle ammu tuntud loo uuesti vaagida, et kes see Punamütsike oli, kes keda ikka ära süüa tahtis ja mismoodi see lugu tänapäevaselt välja paista võiks. Igatahes Punamütsike tuleb kõigepealt ülesse otsida, koos teiega, hea teatripublik.

Lavastaja Aarne Mägi
Kunstnik Mae Kivilo
Liikumisjuht Tanel Ting
Mängivad Lee Trei, Tanel Ting ja Markus Habakukk

Etenduse pikkus 40 minutit.
Sihtgrupp lapsed alates 5 eluaastast.
Esietendus 3. detsembril 2020 Kuressaares

Pileti hind 10 €, soodushind Perekaardi omanikele 7,50€, sülepilet kuni 2a lapsele 4€. Koos klassiga tulevale õpetajale pilet tasuta.

Piletid müügil Piletimaailmas ja kolmapäeviti kell 10.00-16.00 Viimsi Huvikeskuse kontoris.
Piletite broneerimine tel. 6028838 või e-mailil viimsi@huvikeskus.ee

NB! Vastavalt Valitsuse korraldusele kontrollime külastajate nakkusohutust. Etendusele pääsevad ainult inimesed, kellel on kaasas kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid-19 läbipõdemist märkiv tõend või negatiivne covid-19 testi tõend ja isikut tõendav dokument. Kuni 18. aastased teatrikülastajad ei pea tõendeid esitama. Loe lisainfot https://huvikeskus.ee/infoteatrikulastajale/

Kõigile neile teatrisõpradele, kellel puudub covid-tõend, pakub Kuressaare Teater koostöös Confido`ga võimalust antigeeni kiirtesti teha soodushinnaga 17 eurot (tavahind 49 eurot). Selleks on vaja testimisele eelregistreerida ja aja broneerimisel kasutada sooduskoodi mille saate küsida teatrilt või Viimsi Huvikeskusest. Kood kehtib ainult testimispunktides, kliinikutes koodi kasutada ei saa.