Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Kuressaare Teatri etendus "Issid" - Viimsi Huvikeskus
L 25. september @ 19:00 - 21:00
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Jaga

Kuressaare Teatri etendus "Issid"

GEORGE: Eks ju imelik, et me oleme koos.
CARL: On jah.
GEORGE: Kaks inimest, kes poleks kunagi minutitki veetnud teineteise seltskonnas, kui ei oleks mingi kolmanda jõu jumalikku sekkumist.
CARL: Jah, aga pagana pihta, siin me oleme.

Nii räägivad teineteisele jõululaupäeval kaks meest, kes kohtuvad esimest korda ja selleks kolmandaks, jumalikuks jõuks, on üks naine ja tema kaks last. Carl on laste isa, George kasuisa.
Carl saabub kaugelt külla oma lastele aga naist ning lapsi pole hetkel kodus. Nii peavad mehed omavahel hakkama saama ja selle paari tunni jooksul juhtub nendega nii mõndagi...

Autor Douglas Gower
Tõlkija Jaak Allik
Lavastaja Arvi Mägi
Kunstnik Doris Altmets
Mängivad Tarvo Krall ja Jürgen Gansen

Etendus on kahes vaatuses, ca 2h

Planeeritud esietendus 13. septembril 2021 Kuressaare Teatris.

Piletid hinnaga 17 eurot ja 14 eurot (pensionärid, õpilased) müügil Piletimaailmas ja Viimsi Huvikeskuse kontoris

NB! Vastavalt Valitsuse korraldusele kontrollime külastajate nakkusohutust. Etendusele pääsevad ainult inimesed, kellel on kaasas kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid-19 läbipõdemist märkiv tõend või negatiivne covid-19 testi tõend ja isikut tõendav dokument. Kuni 18. aastased teatrikülastajad ei pea tõendeid esitama. Loe lisainfot https://huvikeskus.ee/infoteatrikulastajale/

Kõigile neile teatrisõpradele, kellel puudub covid-tõend, pakub Kuressaare Teater koostöös Confido`ga võimalust antigeeni kiirtesti teha soodushinnaga 17 eurot (tavahind 49 eurot). Selleks on vaja testimisele eelregistreerida ja aja broneerimisel kasutada sooduskoodi mille saate küsida teatrilt või Viimsi Huvikeskusest. Kood kehtib ainult testimispunktides, kliinikutes koodi kasutada ei saa.