Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

KOGUKONDLIK LASTEKAITSEPÄEV KOSE-UUEMÕISA KÜLAKESKUSE HOOVIALAL - Kose-Uuemõisa Külakeskus
K 1. juuni @ 16:00
Kose-Uuemõisa Külakeskus
Kesk 15, Kose
  • Jaga

KOGUKONDLIK LASTEKAITSEPÄEV KOSE-UUEMÕISA KÜLAKESKUSE HOOVIALAL

1. juunil tähistatakse lastekaitsepäeva ja selle toreda päeva puhul ning meie kõikide laste rõõmuks kutsume ka 2022 aastal oma aleviku lapsi külla Kose-Uuemõisa Külakeskuse hoovialale.

Käesoleva aastal on kavas vahva 4-tunnine programm kella 16–20ni.

Tegevusi ning meeldivaid jutuajamisi jätkub kõigile! Tule ainult kohale! Tule kogu perega!

Lisaks põnevale loometegevusele „maalime üheskoos kodukandi kirevaks“, saavad kõige pisemad hüpata batuudil ja meisterdada „linnukest oksal“. Kohal on ka Kose Kunstikooli näomaalingu kunstnikud.

Slackline-i huvilistele toimub baaskoolitus, õpime ära ka mõned vahvad trikid.

Külla tuleb ka Naiskodukaitse, Politsei- ja Päästeamet, saab uudistada nende tehnikat ja kuulata põnevaid lugusid nende igapäevasest tööst.

Avatud on kl 16-18 „Pannikoogikohvik“ ning ürituse lõpetame MINIDISCOga külakeskuses saalis, kus kl 18-20 keerutab plaate DJ La Vita.

Silmailu pakuvad Kose-Uuemõisa Külakeskuse päikselised balletiringi tüdrukud ning meeleolukate laule lauludega esinevad Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli laululapsed Kaili Perni juhendamisel.

PROGRAMM

KOSE-UUEMÕISA KÜLAKESKUSE ÕUEALAL:
*16.00 Tervituskõne alevikuvanemalt

*16.05 -16.15 Etteasted – silmailu ja rõõmsat lauluviisi:
- Tantsivad Kose-Uuemõisa Külakeskuse balletiringi lapsed Sanna Kondase juhendamisel
- Laulavad Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli laululapsed õpetaja Kaili Perni juhendamisel

*16.15 Põnev infotund „Meie kodukoha linnud“. Loodus- ja teadushuviring „Miksitaja“ räägib meile põnevaid fakte meie kodukohas pesitsevatest lindudest. Lasteaialastele meisterdamine.

*16.30-18.00 MAALIME ÜHESKOOS KODUPAIGA KIREVAKS. Taaskasutusmaterjalile välimaalimine teemal „Meie kodupaiga kaunis loodus“. Juhendab Kristiina Tõruke.

*16.30-17.30 SLACKLINE-I BAASÕPE, TRIKID, VÕISTLUSMÄNGUD

*16.00-18.00 Külas Naiskodukaitse, Põhja Prefektuuri Ida-Harju politseijaoskond ning Päästeameti Põhja regiooni Kose päästekomando oma tehnikaga. Saab uudistada ametiautosid ning juttu ajada ohutusest.

* 16.00 -18.00 Avatud „PANNKOOGIKOHVIK“. Seniks kuni maitsvaid pannkooke kodukootud moosi ja morssi jätkub. Kohvikupidajateks on meie aleviku tegusad naised seltsingust Sügisrõõm.

KOSE-UUEMÕISA KÜLAKESKUSE SUURES SAALIS:

*18.00-20.00 MINIDISKO „Tantsime end rõõmsaks“. Plaati keerutab DJ La Vita.
Iga laps saab õhtu jooksul ka suu magusaks ning soovi korral mälestuseks laheda näomaalingu!

Tule koos oma perega! Taaskohtumiseni!

Rahvusvaheline lastekaitsepäev on üks vanimaid rahvusvahelisi tähtpäevi. Lastekaitsepäeva tähistatakse Eestis 1. juunil. Lastekaitsepäeva eesmärk on juhtida tähelepanu laste heaolule ja õigustele ning lastekaitse tähtsusele. Lastekaitsepäeva tähistamine on saanud Eestis ilusaks tavaks. Nii perekonnad, kogukonnad ja linnad ning vallad korraldavad lapsi rõõmustavaid üritusi, tehakse palju toredat nii laste jaoks kui lastega koos.

Seda tähistame meiegi koos teiega!

p.s. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis vajalikke muudatusi.