TULETÕRJESPORDIPÄEV KOSE-UUEMÕISAS - Kose-Uuemõisa
P 26. juuni @ 10:00
Kose-Uuemõisa
Kose-Uuemõisa
  • Meelespea
  • Jaga

TULETÕRJESPORDIPÄEV KOSE-UUEMÕISAS

Kätte on jõudmas kauaoodatud liikumissarja „Küla liigub“ kohtumine, kus fookuses on põnev spordiala - TULETÕRJESPORT, mida meie piirkonnas on ka varasematel aastatel edukalt harrastatud.

Nimelt 26. juunil algusega kell 10.00, mil toimub liikumissarja 8. kohtumine, on meil kõigil võimalus kogeda superägedat spordiala osaledes tuletõrjespordipäeval, mis ei ole vaid omamoodi katsetus osalejatele, vaid on ka ülimalt nauditav pealtvaatajatele jälgimiseks.
Tuletõrjespordipäevale ootame osalema nii lapsi, noori, täiskasvanuid kui ka veteransportlasi. Võisteldakse kahes kategoorias – lapsed ja noored-täiskasvanud.

Toimumiskoht on Kose-Uuemõisa staadioniala.

PROGRAMM:
10.00-10.30 algus (registreerimine)
10.30-11.00 tuletõrjespordi tutvustus ja raja tutvustus
11.00-11.30 lastevõistlus
11.30-12.30 võistlus noortele ja täiskasvanutele
12.30 autasustamine

Tuletõrjespordipäeval saab uudistada ka põnevat fotonäitust „Tuletõrjesport Kose EPT aegadel.“, kui ka vestelda ja kogemusi vahetada piirkonna veterantuletõrjesportlastega.
Võimaluse korral on kohal ka Kose Päästekomando, et rääkida ennetusest, vinguanduritest ja muudel tuleohutuse aktuaalsetel teemadel.

Suured tänud juba ette Eesti Tuletõrjespordi Liidu juhatuse liikmele Margo Tammpõllule, tema meeskonnale ning tuletõrjesportlasele Ello Heiskonenile, kes on abiks meie tuletõrjespordipäeva korraldamisel ja õnnestumisel.

„Küla liigub“ liikumissari sai alguse 2020. aasta septembrikuus, kus meie kogukond otsustas ühineda ja koos liikuda üle-eestilise Spordinädala raames.

Sportlikke teekondade eestvedajateks on meie kodukandi sportlikud kollektiivid Joti Pegasus ning Jot Lap.

Kogukondlikud järgnevad kohtumised toimuvad kord kvartalis ning viimasel pühapäeval (september ja detsember 2022), kus päeva jooksul saab kogukond osaleda erinevates põnevates liikumistegevustes vastavalt aastaajale.

Olete kõik oodatud!