Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Jumestuse töötuba sinule 50+ - Viimsi Huvikeskus
L 28. oktoober @ 11:00 - 13:00
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi
  • Jaga

Jumestuse töötuba sinule 50+

Siin töötoas saad uusi oskusi, et enesekindlust tõsta ja oma välimust rõhutada.

Vanuse tõustes tunneme, et välimus on muutunud ning enesekindlus võib olla madalam. Jumestus on suurepärane vahend eneseväljenduseks ning võib aidata naistel end atraktiivselt ja enesekindlalt tunda.

Vananeva naha hooldus: jumestuse töötuba aitab, kuidas valida ja kasutada jumestustooteid, mis sobivad vananevale nahale. Õige jumestus aitab varjata vananemismärke.

Teadlikud valikud: teeme läbimõeldud valikuid, mida vajame vananeva naha hooldamiseks ja jumestamiseks. Milliseid tooteid valida, et vältida naha kuivust ja ärritust.

Sotsiaalne tegevus: siin kohtud teiste naistega, kes jagavad samu huvisid. See võib olla suurepärane viis uute sõprade leidmiseks ning sotsiaalse ringi laiendamiseks.

Uute oskuste omandamine: uute oskuste õppimine hoiab vaimu erksana ja stimuleerib aju.

Muutuvad vajadused: vananedes võivad naha tekstuur ja värv muutuda ning vajadus uute jumestusnippide järele võib suureneda. Saad võimaluse õppida, kuidas kohandada oma jumestusrutiini vastavalt muutuvatele vajadustele.

Isikupärastatud nõustamine: saad individuaalset nõu, kuidas just sinu näotüübi ja vanuse jaoks parimaid tulemusi saavutada.

Jumestus ei peaks olema vaid välimuse parandamine, vaid ka võimalus eneseväljenduseks ja enesekindluse tõstmiseks.

Osalustasu 35.-

Töötuba toimub laupäeval, 28. oktoobril kell 11-13 Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) käsitööklassis.

Registreerimine: sirje.juudas@gmail.com
Tel. 5141977