Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

SÕRU JAZZ 2018 - Orjaku Sadam
N 14. juuni @ 20:00 - 17. juuni @ 22:00
Orjaku Sadam
Käina
  • Jaga

SÕRU JAZZ 2018

Sõru Jazz - kogupere jazzipidu Hiiumaal!

Sõru Jazz toimub juba 11. korda ning ei näita väsimuse märke, vastupidi, see on suvesündmus, mida ootavad nii hea muusikamaitsega publik kui Eesti säravaimad jazzartistid. Just Eesti jazzile keskenduv neljapäevane festival on arvatavasti üks õdusamaid ning soojemaid üritusi suves, isegi, kui suvi kipub olema jahe! Sõru paadikuuris on nii kirge kui romantikat!

Esinejaid igale maitsele mahedast jazzist bluusi, rokini välja, intiimsematest koosseisudest big-bandini! Tasasemast akustilisest muusikast energiliste-elektriliste valjemate väljendusteni. Lavale astuvad nii nooremad tegijad kui kogenud tuntud jazzmuusikud. Sõrul Jazzil saate parima pildi hetke eredamatest koosseisudest ja artistidest. Kontserdid toimuvad Sõru paadikuuris, Orjaku külamajas, Emmaste kirikus.

Lisaks muusikale pakub loodushuvilistele varahommikunautijatele linnulaulumatka RMK. Lastele on avatud lastenurk, kus võimalik tegutseda, teha näomaalinguid ning kavas on muusikalised üllatused neilegi! Muusikast saab kõrva puhata ning toredate inimestega suhelda paadikuurist väljas, nautides einet ning kuulates kajakaid sillerdava mere kohal. Olge kohal!

Sõru Jazz toimub tänavu 14.-17. juunil Sõru ja Orjaku paadikuuris.
Osta Piletilevist festivali pass juba täna ning broneeri praamipiletid aegsasti!
Programm avalikustatakse aprillikuus!

www.sorujazz.ee
#sõrujazz