Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Tõrvaaugu XXV metsa- ja matkapäev - Tõrvaaugu resting place
L 15. september @ 11:00
Tõrvaaugu resting place
Rassi
  • Jaga

Tõrvaaugu XXV metsa- ja matkapäev

15.septembril 2018.a. algusega kl.11.00 toimub Tõrvaaugu XXV metsa- ja matkapäev.
Metsapäev on pika traditsiooniga üritus, mida peetakse siin juba 25. korda ja seda metsatöötajate päeva tähistamiseks ning küla traditsioonide hoidmiseks.
Metsapäeval näeme, kuidas aeti vanasti tõrva, saab osaleda mitmesugustel metsanduslikel võistlustel ja metsamatkadel. Avatud on seenenäitus ning teadjad annavad nõu, milliseid seeni korjata. Seekord on meil taas seenetundjaks Külli Kalamees-Pani. Huvitavat tegevust peaks jätkuma nii suurtele kui ka väikestele. Korraldajad on hoolitsenud ka selle eest, et osalejad ei peaks kannatama tühja kõhtu.
Päevakorras on lisaks matkadele ja õpitubadele mitmesugused võistlused nagu silmateritamine, raievõistlus, traktoristide mitmevõistlus, viktoriin ja veel mõndagi huvitavat. Metsapäeval on avatud ka võimalus osta-müüa omatoodangut. Osa võivad võtta kõik huvilised, võistlusvahendid kohapeal olemas ning võistlusteks registreerimine alates kl.10.30-st.
Kogu üritus on osalejatele tasuta.
Metsapäeva korraldab Rassi Külaselts.
Projekti rahastab Siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest, Türi vallavalitsus ja Rassi Külaselts. Metsapäeva toetab RMK.
Osavõtust teada anda hiljemalt 11.septembriks 2018.a. telefonil 505 3401 või e-posti aadressil: elor.ilmet@rmk.ee

Tasuta