Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

multikad & pannakad - TALVELUGU - Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja
L 2. veebruar @ 12:00
Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja
Toom-Kooli 13, Tallinn
  • Jaga

multikad & pannakad - TALVELUGU

Nädalavahetustel saab nüüd Piip ja Tuut teatri väikseses hubases majas vaadata multikaid, mängida mängutoas ja süüa kogu perega meie eriti maitsvaid pannkoogitorne.
Näitame uut Eesti animafilm „Talvelugu“(2018)
Pikkus: 42 min.
Žanr: animatsioon
Keel: eesti keeles
Näitlejad: Indrek Taalmaa, Priit Võigemast, Taavi Teplenkov jt.
Režissöörid: Meelis Arulepp, Sean Mullen, Aina Järvine
Tootjad: A Film Eesti, Giant Animation (Iiri)
Levitaja: A Film Eesti

Kurbnaljakas jõululugu ühest vaesest ametnikust, kes usub, et uhke talvemantel võib muuta ta elu. On pime ja külm jõuluõhtu 1930ndate New Yorgis. Alex on teel koju, seal ootab teda kamina ees tukkuma jäänud 8-aastane lapselaps, kes rohkemgi kui vanaisa, ootab jõuluvana saabumist. Alex paneb tüdrukule ümber oma talvemantli ja hakkab jutustama üht kummituslikku lugu, mis unejutuks on võib-olla liigagi õudne.
Lugu viib meid ajas tagasi ilusasse Sankt Peterburgi 19.sajandi lõpus, kus linna suurimas pangas töötab täiesti tähelepanuta jäänud noormees Akaki. Lootuses leida rohkem sõpru ja tähelepanu otsustab ta säästa raha ning laseb endale õmmelda uhke talvemantli. Tänu uuele mantlile teebki ta elu kiire kannapöörde - äkitselt on kõik temast ja ta uhkest mantlist huvitatud! Elu näib minevat ülesmäge ja kõik tundub olevat täiuslik. Seda kõike siiski vaid üheks saatuslikuks talveõhtuks...
LISAKS:
Kaks lühimultikat „Kui ma oleksin suur “ (2006/2009)
Iga laps teab, et palju parem on olla suur! 5-aastane Danny leiab end suurte inimeste kentsakast maailmast, kus kehtivad tema jaoks mõistetamatud reeglid. Reeglid on loodud nende poolt, kes paistavad olevat unustanud, mida tähendab olla laps ja elust-olemisest rõõmu tunda. See paneb Danny unistama, milline oleks maailm kui tema oleks suur.

4€/ perepilet 14€ ( hind ei sisalda pannkoogitorne)