Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Homöopaatia - sarnasusel põhineva ravikunsti tutvustusõhtu - Kiisa Rahvamaja
N 16. mai @ 19:00 - 20:30
Kiisa Rahvamaja
Kurtna tee 8, Kiisa
  • Jaga

Homöopaatia - sarnasusel põhineva ravikunsti tutvustusõhtu

Hippokrates on öelnud, et ravimiseks on ainult kaks võimalust - vastandil või sarnasusel põhinev. Vastandil põhinevat meetodit me tunneme kõik hästi - selle eesmärgiks on sümptomid kiirelt "kontrolli alla" saada ning iga kehaosa justkui oleks eraldiseisev süsteem, mis ei mõjuta teisi. Mis on sarnasuse teooria? Mis siis, kui me oleme üks süsteem ning kõik mõjutab kõike? Kas terveks ravitud haigusel võib olla seos hiljem tekkiva sügavama haigusega või ärevusega? Kas homöopaat on woodoo nõid, et oskab ennustada või lihtsalt jälgib, kuidas looduses protsessid toimuvad?

Esimeses loengus tutvutan homöopaatiat, kui teadust ning millel see baseerub. Räägime, mis, miks ja kuidas see võimalik on.

Kohtumisi tuleb soovi korral kokku 7. Annan edasi baasteadmisi ning kuidas suvele vastu minna veel teadlikumalt, kindlamalt ja ohutumalt.
Sääsehammustused, puugid, kriimustused, päiksepisted, põletused, haavad, kukkumised, traumad jne- kas tõesti leidub veel efektiivsemaid vahendeid, milles Sa kunagi kuulnudki pole?

HOMÖOPAATIA on kiire, leebe, imeodav ja tõhus ravikunst, mis on kaks korda vanem, kui tavameditsiin. Homöopaatia on üle maailma kõrgelt tunnustatud - selleks on loodud eraldi ülikoolid ning haiglad, kus eranditult kõiki haigusi vaid homöopaatiliste ainetega tervendatakse. Näiteks Prantsusmaal (ja paljudes muudes riikides) on homöopaatia võrdne tavameditsiini kõrval ning neid ravimeid kirjutavad välja ka perearstid ja kiirabiarstid, kes teavad, et tavameditsiinis ei ole homöopaatilisele Arnicale traumade puhul asendust. Kogu Inglise kuningapere toetub homöopaatiale.

Algamas on kursus 11.aprillist 23.maini (kokku 7 kohtumist), mis on mõeldud kodukasutajatele, kes soovivad toetada iseennast ja oma pere leebelt, kiirelt ning ohutult.

Õpime määrama aineid akuutsetes seisundites nagu traumad, gripid, viirused, kõhuviirused jne. Räägime nii teooriast, kui ainetest, aga ka immuunsüsteemist üldiselt ja erinevatest akuutsetest seisunditest. Õpime tundma enim kasutatavate ravimite ainepilte. Keeruliseks teeb homöopaatia see, et aineid ei määrata mitte kunagi haiguste/diagnoosi põhiselt, vaid inimese (kogu organismi, kui terviku) põhiselt.

Kursus toimub IGAL NELJAPÄEVAL kell 19.00-20.30 alates 11.aprillist kuni 23. maini, Kiisa rahvamajas.

See on nö homöopaatiat tutvustav kursus. Keda huvitab, siis sügisel saame jätkata loengute sarjaga.

Koolitus sisaldab järgnevat:

• Üldteadmised klassikalise homöopaatia, kui ravikunsti tekkest ja ajaloost;
• homöopaatia alused, põhimõisted ja toimemehhanismid;
• ohtude ja riskide hindamine homöopaatia kasutamisel;
• haiguste hierarhia ja kujunemine;
• homöopaatiline esmaabi;
• rohkem kui 10 ravimi ainepildi ja olemuse tundmaõppimine;
• lisaks räägime üldisemalt loodusravist.

Loenguid viib läbi Kadri Carrico.
Diplomeeritud homöopaat, Prof. George Vithoulkase Klassikalise Homöopaatia Akadeemias Kreekas ning läbinud lisaks mitmeid kursuseid Inglise, Prantsuse, Austraalia, India ja Eesti homöopaatide juures.

1x loengu küllusepanus on 10 eurot.
Lisainfo ning registreerimine kuni 8.aprillini: kadri.carrico@gmail.com

Tasu 10€