Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Kino "X-Mehed: Tume Fööniks" - Võru kino Kannel
R 7. juuni @ 21:30
Võru kino Kannel
Liiva 13, Võru
  • Jaga

Kino "X-Mehed: Tume Fööniks"

Žanr: Märul, ulme, seiklus
Alla 12 a. mittesoovitatav

X-mehed seisavad vastamisi oma kõige võimsama vastasega, kelleks on üks nende endi seast, Jean Grey (Sophie Turner). Kosmoses asetleidnud päästemissiooni käigus tabas Jeani võimas kosmilise jõu laine, mis oleks ta peaagu tapnud. Selgub, et plahvatuses omandatud vägi muutis ta palju tugevamaks, aga ka äärmiselt ebastabiilseks. Kontrolli kaotades teeb Jean haiget neile, kes teda kõige rohkem armastavad, seades ohtu kõik X-mehed. Nad peavad leidma võimaluse päästa Jean, aga ka kogu planeet maaväliste jõudude eest, kes sooviksid kasutada Tumedat Fööniksit relvana.

Suurejoonelise koomiksiseiklusega "X-mehed: Tume Fööniks" teeb oma lavastajadebüüdi tuntud stsenarist Simon Kinberg ("Hr ja pr Smith"). Osades James McAvoy ("Klaas"), Michael Fassbender ("Vääritud tõprad"), Jennifer Lawrence ("Näljamängud"), Nicholas Hoult ("Mad Max: Raevu tee"), Sophie Turner ("Troonide mäng"), Tye Sheridan ("Valmistub esimene mängija"), Alexandra Shipp ("Alexandra Shipp"), Kodi Smit-McPhee ("Luba mind sisse"), Evan Peters ("Kick-Ass") ja Jessica Chastain ("Marslane").

Kinodes alates: 7.06.2019
Filmi pikkus: 1h 54min

Lavastaja: Simon Kinberg
Osatäitjad: Sophie Turner, Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Evan Peters, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Kodi Smit-McPhee
Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ

TAVAPILET 4 €. SOODUSPILET 3 €. Sooduspilet kehtib: pensionärid, vormis ajateenijad, lapsed 3 - 12 aastat (kaasa arvatud, pildiga dokumendi esitamisel). NB! Lapsevanema sooduspilet saadaval ainult kohapeal!