Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Konnas annetamistalgud ja avatud uste päev kohvinurgaga - Konnamaja
T 3. detsember @ 12:00
Konnamaja
Viljandi 60, Türi
  • Jaga

Konnas annetamistalgud ja avatud uste päev kohvinurgaga

Türi kogukonnaselts kutsub 3. detsembril külla - annetamistalgud ootavad külastajatelt annetuseks: häid ideid, toetavaid sõnu, toredaid oste, annetusi kogukonnatoa ehituseks või suvise Rohevesti korraldamiseks (saad juba 5eurose annetuse eest vautšeri kahele suvisele kontserdile). Saab õppida ka keskkonnasõbraliku vahariide tegemist (plastiku asemel) - seda töötuba toetab ka Leaderi projekt "Kogukondlikud tegevused Türil" - osalustasu 3 eurot (ajakulu u 30 minutit).

Külalisõpetaja Maret Sikstus (kohal kell 12-17) - vahatatud rätid (beeswax food wrap), linavildist nõudepesulapid,vanaema retseptide järgi seebid, riidest toiduainete kotid, avoskad jmt. Valmistatud tootmisjääkidest ja taaskasutatud kangastest, eesmärgiga vähendada plastiku tarbimist ja populariseerida oma kotiga ostmist. FB-Taluelu OÜ. Maret: "Vaharäti valmistamise töötube oleme teinud paar aastat.Sitsiriide tükid oleme ise kaasa võtnud, loomulikult võib igaüks kaasa võtta enda kangajupi. Hind on 3.- eurot ühele rätikule mõõtudega kuni 15x15 cm. Meie tooted said ka Mardilaadal tunnustatud - Keskkonnasõbralikud tooted 2019.

Ootame sind ka uudistama Konna maja – räägime oma plaanidest (keskkonnateadlik loomemaja, ühine hubane koht, koostöö ja mõnusad üritused).

Kontakt tyrikonn@gmail.com, tel 53 957 115 (Aili) või 5161031 (Aina).

Konna kosilased - kes tunneb huvi, kuidas ta saaks osaks majast - tule uuri ja planeeri omagi koolitused Konna majja. Kontakt: tyrikonn@gmail.com või FB Türi Konn.