Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Tagasi oma mugavustsooni: aroomipsühholoogia imeline maailm - Viimsi Huvikeskus
T 30. juuni @ 18:00 - 20:00
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Jaga

Tagasi oma mugavustsooni: aroomipsühholoogia imeline maailm

Tänapäeva maailmas on tasakaalus püsimine omaette väljakutse – ainuüksi infomaht, selle sisu, tihedus, sagedus ning enamjaolt pigem sisuvaegus, ehk mõttetus, juhib meie tähelepanu kõrvale, hakib sisse tegevustesse ja olemisse. Pane tähele, see infomaht on üsna tihti ka negatiivse tooni ja taustaga. Teisalt aga trügib teadvusesse ka pidev üleskutse olema siin, olema edukas ja toimekas ning hakkama saama kõigega, mida väliskeskkond peale surub. Surub valimatult ja valjusti, summutades kohati iseenda hääle ja vajadused – valjusti ja valesti, nagu rahvasuu ütleb.

Kas sa oled oma enesetundega rahul, kas sa tunned end terve ja toimekana? Mis teeb sind rõõmsaks, kurvaks või õnnelikuks? Need lihtsad küsimused määravadki suurel määral sinu elukvaliteedi ja sinu tasakaalu enda sees ja enda ümber.

30.JUUNI kell 18.00 oled oodatud Viimsi Huvikeskuse Päikesepesa tuppa, kus Riina Odnenko viib läbi õhtuse töötoa AROOMIPSÜHHOLOOGIA teemadel. See on praktiline töötuba sisemise ja välimise keskkonna kujundamiseks ning võtame läbi:
– SiseMina ja Sisemine tasakaal läbi õlide – oma segu kujundamine vastava seisundi/probleemi toetuseks;
– Aromamarketing: äriruumi, kabineti, kaupluse või külaliste ruumi kujundamine, sh koduse aroomi koostamine, mis arvestab pereliikmete isiksusi.
– Meeste lõhnad ja meesenergia loomine/mõjutamine – eduka mehe õlisegud.

Kes tahab pikemalt teada – vaatab siit töötoa tagamaad ja suunda: http://trenniajakiri.ee/tervis/aromapsychology1 ning saa teada miks just Riina Odnenko seda töötuba teeb!

Kestvus: 2 tundi / Hind: 25 €
Hinna sees 2 rullikut oma segu loomiseks. Kohtade arv piiratud, seega ole hea ja anna oma osalemisest teada e-posti aadressil kehatuba16@gmail.com