EDASI LÜKATUD! Improteater IMPEERIUM ''Kujutluse võim'' ehk koomiliste sketšide õhtu - Viimsi Huvikeskus
R 16. aprill @ 19:00 - 20:45
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
T 14. sept. @ 19:00
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Meelespea
  • Jaga

EDASI LÜKATUD! Improteater IMPEERIUM ''Kujutluse võim'' ehk koomiliste sketšide õhtu

Seoses kehtivate piirangutega, lükkub etendus edasi 14. septembrile! Ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval või ostetakse tagasi.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
“Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu” on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, kus näitlejad pannakse ootamatutesse olukordadesse. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale. Laval on antud õhtul valik impronäitlejaid koos muusiku ja valgustajaga, kes kogu lavastuse jooksul kaasa improviseerivad.
Improviseeritud komöödiaetendus on kahes vaatuses ning kestab koos 1 vaheajaga 1 tund ja 45 minuti.

Piletid müügil Piletilevis ning Viimsi Huvikeskuses täispilet 15 € / sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär, inva) 13 €.
Kohapeal täispilet 17 € / sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär, inva) 15 €.

Uuri lisaks mis on impro ja kes on meie imperaalid: improimpeerium.ee , https://www.facebook.com/improimpeerium/ .
Lisainfo: +37258117263 Merilin Kirbits

Mis on IMPRO? Improteatri võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning artistide leidlikkuses. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on meelierutavalt vaimukas! Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud.

Kes on Improteater IMPEERIUM? Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Improteater IMPEERIUMI truppi kuuluvad näitlejad: Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Rauno Kaibiainen, Mairi Tikerpalu, Kati Ong, Maarius Pärn, Erki Aule, muusikud Ragnar Toompuu, Madis Kreevad, Madis Jürgens ning valgustaja Mario Saarik. Ühel õhtul osaleb etendusel kolm näitlejat, üks muusik ning valgustaja!

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.