Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Lükkub edasi! Jazzliit ja Türi Kultuurikeskus LIVE | Trio Solemnis - Türi Kultuurikeskus
N 15. aprill @ 19:00
Türi Kultuurikeskus
Hariduse 1, Türi
  • Jaga

Lükkub edasi! Jazzliit ja Türi Kultuurikeskus LIVE | Trio Solemnis

TRIO SOLEMNIS
Raun Juurikas – klaver, klahvpillid
Ara Yaralyan – kontrabass
Toomas Rull – trummid
Trio Solemnis koosneb kolmest andekast muusikust. Kontserdil tulevad esitusele koosseisu liikmete kompositsioonid, mida iseloomustab kaasaegne akustiline jazz. Ansambli liikmeid ühendab sarnane muusikaline maitsemeel. Raun Juurika sõnul saab kontsert olema teekond tumedama romantika maailmas jättes tumeduse lõpuni defineerimata ja olles üle tüüpkližeedest.
Raun Juurikas on avara profiiliga muusik, kelle ampluaasse kuuluvad nii klahvpillid, elektroonika kui ka komponeerimine. Teda tuntakse põnevate elektrooniliste kõlamaailmade looja ja arranžeerijana.
Ara Yaralyan on musikaalne hing, Armeenia päritolu kontrabassi virtuoos. Ta on hea asjatundja post-jazz/post-klassikalises helimaailmas, eriti maitsekate dissonansside kaasamisel püsivate kooskõlade rakendusse.
Toomas Rull on Eesti mitmekülgsema professionaalse haardega trummar, kelle võimekus ka helikõrguslikus maailmas laulja ja heliloojana on väga eeskujulik.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19 ja toimub Türi Kultuurikeskuses, uksed avatakse kell 18.30. Piletid müügil eelmüügis Piletilevis hinnaga 7€, samal päeval kohapeal 10€. Kohtasid saab broneerida telefonil 38 78 248.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

7/10€