Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Koduaia Kontsert- ansambel KULTRA ning Anna ja Erki Pärnoja - Türi Kultuurikeskus
R 11. juuni @ 18:00
Türi Kultuurikeskus
Hariduse 1, Türi
  • Jaga

Koduaia Kontsert- ansambel KULTRA ning Anna ja Erki Pärnoja

Koduaia kontsert Türil saab kolme aastaseks ja sel korral astuvad lavale Anna ja Erki Pärnoja ning Türi kultuurikeskuse ansambel Kultra.
Anna ja Erki Pärnojad on koos musitseerinud juba üle 16 aasta. Nende muusika on tundeline, aga samas väga suursugune. Vaikne, aga samas ka jõuline. Nende kontsert ei jäta külmaks kedagi.
Anna Pärnoja (Põldvee), muusikunimega Anna Kaneelina, on laulja ja laulukirjutaja, keda iseloomustaksid kõige paremini sõnad ürgnaiselik, siiras ja tundeelamuslik. Tema muusika on salapärane ja kuulaja fantaasiat innustav.
Erki Pärnoja on muusik ja helilooja, kelle loomingut iseloomustab meloodiline ja melanhoolne helikeel, kujutlusvõimet innustavad kõlavärvid, põhjamaistes toonides helgus, lihtsus ja igatsus.
2019. aasta alguses debüütalbumi avaldanud Anna Kaneelina pälvis Eesti Muusikaauhinnad 2020 galal neli auhinda – aasta naisartist, aasta album, aasta alternatiiv/indie album ning aasta debüütalbum. Erki Pärnoja oli aasta 2018 Eesti Muusikaauhinnad galal aasta meesartisti ning aasta alternatiiv/indie albumi laureaat ning 2021 aastal sai Erki EMA galalt aasta alternatiiv/indiealbumi auhinna.
Koos Anna ja Erkiga astub Türil lavale ansambel Kultra, kes annab oma esimese täispika kontserdi. Ansambel Kultra koosneb aktiivsetest Türi noortest, kes olles kultuurikeskusega tihedalt seotud lõid Tea Saare juhendamisel vokaalansambli. Ansambel on saanud mitmeid tunnustusi ja 2020 aastal ka Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade konkursil segaansamblite esimese koha. Kuna ansambli noortest mitmed on juba Türilt mujale õppima siirdunud, on meil hea meel, et ansambel Kultra saab veel ühe täispika kontserdi anda.

Kontserdi toimumise aadress- Mäe 21, Türi, 72212 Järva Maakond, Eesti
Väravad avatakse kell 17.00
Ansambel Kultra võtab koha laval kell 18.00
Anna ja Erki Pärnoja viivad meid helirännakule kell 19.00

*Mõnusat näksimist pakub Wabakohvik
*Parimaid veine pakub vinoteek Mulks
Vihmase ilma korral katame hoovi telkidega ja saame ikka nautida!
Kohapeal parkimisvõimalused piiratud. Kindlasti on avatud kõik Türi kaubanduskeskuste parklad. Rattaga saab aga väga mugavalt hoovini. Olemas on ka rattaparkla.

Pilet eelmüügist 10€, kohapeal 15€ (sularahas). Alla 12 aastased lapsed tasuta.
Piletid müügil Türi kultuurikeskuses ja Piletilevis.

10/15€