Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Hääl - laulja pill ja igaühe tarvilik tööriist - Ääsmäe Külakeskus
P 17. oktoober @ 13:00 - 16:00
Ääsmäe Külakeskus
Kopli tee 2, Ääsmäe
  • Jaga

Hääl - laulja pill ja igaühe tarvilik tööriist

Küllap on iga inimene vähemalt kord elus kogenud olukorda, kus hääl teda pisut või enamgi alt veab, olles külmetunud vms. Haritud laulja teab, kui suurt hoolt nõuab oma hääle korrashoid. Kuid hääl on kuldaväärt väga paljude elukutsete juures, rääkimata suhtlemisrõõmust lähedaste ja sõpradega. Pillimehel on võimalik vajadusel osta omale uus pill, kuid kõneaparaat on meil üks ja ainus – seda välja vahetada ei saa, seda tuleb hoida ja vajadusel tähelepanuga tema eest hoolitseda. Kuidas?
Neid teadmisi koos teemakohaste vahepaladega soovimegi teile vahendada! Üritus on kõigile, kes tunnevad, et sooviksid oma häält paremini tunda ning selle töötamisest rohkem teada, olgu tegemist laulja, õpetaja, laululapse või lastevanematega.
Põnevat ja harivat pühapäeva pärastlõunat koos vaimustavate ja oma ala parimate spetsialistidega täidame veel viktoriini, loosimiste ja põnevate temaatiliste videonäidetega.
Räägib Ülle Kirss - kõrva-nina-kurguarst ja Eesti Muusikaakadeemia foniaatria lektor.
Oma pilli, kaunist lauluhäält, esitleb väikese kontserdiga Rita Ray
Modereerib Anne Adams
Lisaks põnevad videonäited, viktoriin, auhinnad ja loosimine.
MTÜ Omakogu Noodipuu huvikoolile trummide ostuks annetanute vahel loosime välja auhindu!
Kui pilet ostetud ja soovite enda perele/seltskonnale laua broneerida palun kirjutada e-postile aasmae.yritused@gmail.com.
Avatud on kohvik kust saab osta kohvi ja kooki ning mõnusalt üritust nautida

Täispilet 5 eurot, sooduspilet 2 eurot