Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Suvekursused õpilünkade tasandamiseks (Põhikoolile KEEMIA JA FÜÜSIKA) - Viimsi Huvikeskus
T 9. august @ 16:00 - 17:30
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1, Viimsi vald
  • Jaga

Suvekursused õpilünkade tasandamiseks (Põhikoolile KEEMIA JA FÜÜSIKA)

KEEMIA JA FÜÜSIKA (põhikool)– 01.08-4.08 ja 8.08-11.08 kell 16.00-17.30

Kursused on mõeldud õpilastele, kellel on tekkinud õpilüngad või soov õpitut üle korrata, kinnistada ja tugevdada olemasolevaid oskusi.

Õpimotivatsiooni ja õpijõudluse säilitamiseks/tugevdamiseks on oluline õpilünkade tasandamisega koheselt, võimalikult kiiresti, tegeleda ennetamaks nende süvenemist ja sellest tekkida võivat ainealast mahajäämust.

Kursusel töötatakse põhiõppes omandatu alusel ja käsitletakse ning selgitatakse põhiteemasid, mis lähtuvad õpilaste vajadustest.

Esimesel tunnil sooritavad lapsed neile spetsiaalselt koostatud ainealase testi. Test koosneb vastava õpiastme põhiteemadest. Test annab õpetajale ülevaate millistel teemadel lapsed enim abi vajavad, vastavalt sellele kujuneb ka järgnev õpe ja teemad.

Kursuseid viib läbi kõrgharidusega ja kogemustega õpetaja Alo Linntam. Kursus toimub väikeses grupis (8-12 last). Tunnid on jaotatud augustikuu kahe nädala peale (perioodil 01.08-12.08). Kokku on kaheksa tundi ja iga tund kestab korraga 90 minutit. Kursusel osalemise tasu 150€. Registreerimine toimub ettemaksu alusel.

Registreerimine: https://tarkoppija.ee/matemaatika-5-6-klass/

150