Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Ilmateade - Nooruse Maja
K 10. august @ 19:00 - 21:00
Nooruse Maja
Roheline 1b, Pärnu
  • Jaga

Ilmateade

Ansambli „ILMATEADE“ 10.augusti samanimelise kontserdi „ILMATEADE“ tutvustus. (vaata kohe ka GOOGLE : Ilmateade,Ele Pedassaar ja Peeter Selis Thomson)

Kontserdil „ILMATEADE“ esitatakse 21 toredat laulu, millest tubli osa on tuntud ilmakuulsad meloodiad, mõnusaks kaasalaulmiseks ka publikule.

Laulev sünoptik Ele Pedassaar ja lauluautor Peeter Selis Thomson, käsitlevad vesteldes ja lauldes erisuguste ilmanähtuste ja muusika seoseid.

Esitlusele tulevad ka mitmed Peetri parimad laulud tema viimaselt helikogumikult :“SAMM SEES“ ja autori mõned värvijoonistused.

Autor musitseerib lisaks laulmisele ise veel ka nii mahedal kui ka põriseval saksofonil ja on palunud endale abiks järgmised muusikud:

Are Jaama- kitarrid ja kõlakujundus , Nikolai Tsentropov –akordion ja süntesaator, Endel Valkenklau – vokaal ja saatekitarr.

Kontserti poolitava vaheaja juhatab sisse SUUR ÜHINE USSITANTS (mõtle „Mees , kes teadis ussisõnu“), mis aitab publiku leevendavate jookideni.

Ansambli „ILMATEADE“ Pirita-Kose 8.juuni muusika-kolmapäevaku esinemise lühivideo leiate GOOGLE : ILMATEADE,Ele Pedassaar ja Peeter Selis Thomson

eelmüügis 10€, kohapeal 12€