Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

Rae valla küladepäev - Kurna Mõisapark
L 6. august @ 14:00 - 00:00
Kurna Mõisapark
Kurna
  • Jaga

Rae valla küladepäev

KÜLA ELAB, KÜLA JÄÄB ...
… on selle aasta 19. küladepäeva moto. Kurna küla ootab 6. augustil kell 14:00 kõiki Rae valla külasid ja alevikke osa saama meeleolukast peost Kurna mõisapargis.
Alustame kell 15:00 kontserdiga, kus esimene üllatus tuleb külavanematelt. Võtame mõõtu murumängudes, et välja selgitada kõige osavam, väledam ja nutikam küla või alevik, teatepulga edasi andmiseks järgmisele korraldajale. Kurna küla on korraldaja rollis väikese vahega juba teist korda ning uskuge, see on põnev ja kogukonda liitev ettevõtmine!
Sellel päeval on mõisapark jagatud erinevateks aladeks, kus tegevust jätkub kõigile. Lastealal saab olema hiiglaslik batuut ja kõige väiksematega on lubanud lustida Rae Noortekeskus. Šokolaadialleest saab toidutänav, kus kaubeldakse hea ja paremaga. Nagu kombeks saab tasuta suppi ja loodame, et Jäätiseauto peatus on sellel päeval just Kurnas. Peamiseks teemaks sellel aastal on pääste ja kaitse. Näitame, õpime ja saame targemaks, kuidas ootamatutes olukordades otsustada ja toime tulla nii maal, kui vees.
Loodame kõikide külade ja alevike aktiivset osalemist, sest seekord tuleb võistlustulle “must hobune”, kes ihkab võitu sama palju, kui kõik meie. Pange valmis vähemalt 4-liikmelised võiskonnad ja tulge toetage omasid.
Õhtul laulame päeva lõppenuks koos ansambliga Horoskoop Martin Trudnikovi juhtimisel. Kaasa laulavad Gerli Padar, Marek Sadam ja Voldemar Kuslap. Laulusõnade eest on hoolitsetud.
Parimad saavad premeeritud ja kõik tänatud!

Tasuta