Üritus on lõppenud. Vaata teisi üritusi

LIIKUMISAASTA AVAÜRITUS - HEAOLU JA ILUPÄEV KOSE-UUEMÕISA KÜLAKESKUSES - Kose-Uuemõisa Külakeskus
P 29. jaanuar @ 11:00 - 15:00
Kose-Uuemõisa Külakeskus
Kesk 15, Kose
  • Jaga

LIIKUMISAASTA AVAÜRITUS - HEAOLU JA ILUPÄEV KOSE-UUEMÕISA KÜLAKESKUSES

2023. aastal jõuab Kultuuriministeeriumi teema-aastate järjekord liikumisharrastusteni. Liikumisaasta eesmärk on tekitada ühiskonnas rohkem huvi liikumisharrastuse ja tervislikumate eluviiside vastu ning seeläbi suurendada regulaarse liikumisharrastusega tegelejate arvu Eestis.

Tule 29. jaanuaril algusega kell 11.00 HEAOLU JA ILUPÄEVALE Kose-Uuemõisa Külakeskusesse, et tähistada üheskoos väärikalt liikumisaasta algust!

Päevaprogramm:
KL 11.00 – 11.30 Kogunemine
Kl 11.30 – 12.00 Sissejuhatus liikumisaastale pühendatud heaolupäevale - juttu tuleb enese heaolu eest hoolitsemise vajaduse olulisusest (Pille Trolla)
Kl 12.00 – 13.00 FLOW PILATES (Pilatese treener Pille Trolla)
KL 13.00 – 13.30 PAUS – VAHEAMPS „TERVISEKOHVIKUS“
KL 13.30 – 14.30 NÄOJOOGA JA NÄOMASSAAZI TÖÖTUBA (näojooga treener Marion Kattai-Kassihin)
ORIENTEERUV ÜRITUSE LÕPP KELL 15.00

OSALUSTASU: 30 euri
(sisaldab nii Flow Pilatese treeningut kui ka näojooga ja näomassaazi töötuba)

Oma osalussoovist anna teada e-posti teel: kukulakeskus@kose.ee hiljemalt 24.01.2023.
NB! Kohtade arv on piiratud!

Pille Trolla on 15-aastase kogemusega Pilatese õpetaja ning lisaks juhendab eakate vôimlemisi ja Kehra Gümnaasiumis Pilatese valikaine kursust.
Ta on kogenud seljatraumat ning sellest end edukalt tagasi liikuvaks ja valuvabaks treeninud. Inimeste soovidele vastu tulles sündis ka Pille Pilatese online treeningute programm, et võimaldada ka olenemata asukohast enese eest hoolitsemist.

Marion Kattai-Kassihin on erihariduselt kosmeetik ja töötanud 20+ esteetilise ilumaailmas erinevatel ametikohtadel. Selle aja jooksul on ta oma nahal kogenud erinevaid iluprotseduure, seal hulgas botoxit ning seeläbi jõudnud arusaamiseni, et eelistab oma välist sära ja värskust säilitada loomulikul viisil - igapäevaselt näojoogat praktiseerides ning regulaarselt näomassaaži tehes ja nahka hooldades. Need sünergias töötavad võimsa vananemisvastase abivahendina.

Kohtume Kose-Uuemõisa Külakeskuses.